UWB Anchor

 • Sledovanie polohy vo vnútorných priestoroch
 • Vysoká presnosť získanej polohy
 • UWB technológia
 • Podporuje ToF aj TDoA metódu získavania polohy
 • RS485 komunikácia
 • Kompaktné rozmery
Anchor je zariadenie, ktoré deteguje UWB (komunikácia v ultra širokom pásme) správy. Na základe týchto správ dokáže pomocou triangulácie signálu určiť polohu objektu, ktorý signál vyslal.
Vďaka UWB technológií je možné dosiahnuť komunikáciu na veľkú vzdialenosť, nízku spotrebu energie a hlavne vysokú presnosť lokalizácie polohy (okolo 20 cm).
Anchor podporuje ToF aj ToDA metódu získavania polohy. ToF (Time of Flight) je metóda založená ná meraní času letu rádiového signálu. Správa sa vyšle z TAG-u do Anchoru a naspäť na základe získaného času sa spočíta vzdialenosť TAG-U od daného Anchoru. Výhodou tejto metódy je presnejšie určenie polohy, ktorá si avšak vyžaduje viacej vyslaných správ, tým pádom aj viac energie.
TDoA (Time difference of arrival) rovnako ako v metóde ToF TAG vyšle správu do Anchoru, ale Anchor v tomto prípade neodpovedá. Poloha sa získava na základe rozdielneho času príchodu medzi Anchormi. Táto metóda je náročnejšia na synchronizáciu Anchorov, ale dokáže dosahovať podobnú presnosť pri výrazne nižšej spotrebe.

Možnosti zapojenia


UWB Anchor je súčasť riešenia Industry 4.0

Industry

pre viac informácií

Klikni sem

Ďalšie produkty z platformy indoor tracking

UWB

pre viac informácií

Klikni sem

UWB

pre viac informácií

Klikni sem

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií

  Vaše meno

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Vaša správa


  Image