HER-A

 • Bezdrôtová komunikácia bez nutnosti SIM
 • 4 x digitálny vstup
 • 4 x relé výstup
 • MQTT uplink protokol
 • GNSS príjímač
 • Bezdrôtový batériový modul

HER-A predstavuje modernú generáciu IoT zariadení.
Medzi hlavné výhody zariadenia patrí jednoduchá komunikácia, bez potreby SIM kariet (digitálna SIM), WiFI siete, alebo iných sietí, ktoré vyžadujú dodatočné vybudovanie. Jediné, čo potrebuje ku komunikácií, je 2G sieť. Zákazník dostane dáta, ktoré sú platné do Januára 2025 a môže ich využiť v 33 krajinách Európy, bez ďalších poplatkov. Zariadenie je zároveň vybavené MQTT komunikačným protokolom pre jednoduchšiu implementáciu do už fungujúcej IoT siete.
HER-A obsahuje okrem modernej komunikácie aj spoľahlivý GNSS prijímač, aby ste mali informáciu o tom kde sa zariadenie nachádza. Štyri digitálne vstupy (typ. suchý kontakt) sú primárne určené pre snímanie spínacých kontaktov. Štyri relé výstupy sú určené pre ovládanie pripojených zariadení.
O napájanie zariadenia sa postará batéria s kapacitou 2000 mAh. Výdrž batérie je závislá od intervalu odosielanie údajov. Po vybití sa dá jednoducho nabiť pomocou USB na prednom panely. Her-A môže byť vybavená možnosťou napájaná z externého zdroja napätia (9 - 36 VDC), namiesto batérie. Na prednom panely sa nachádzajú aj signalizačné LED diódy, ktoré užívateľa informujú o stave batérií a stave zariadenia.
Konfiguráciu celého zariadenia je možné vykonať pomocou USB portu.

FEATURESMapa krajin, kde môžete využívať dáta bez poplatkov


HER-A je súčasť riešenia Industry 4.0

Industry

pre viac informácií

Klikni sem

Ďalšie produkty z platformy outdoor tracking

HER

pre viac informácií

Klikni sem

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií

  Vaše meno

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Vaša správa


  Image